Manažment Ochorenia Srdca, Únava, Artritída, Diabetes, Astma, Bolesti, Emfyzém Pľúc, A Iní

zdravie zdravotnej starostlivosti, životný štýl

Chronické choroby sú dlhodobé podmienky s pretrvávajúce účinky. Ich sociálne a ekonomické dôsledky môže mať vplyv na národov " kvalita života. Chronické ochorenia sa stávajú čoraz bežnejšie a sú priority pre akcie v sektore zdravotníctva. AIHW bežne správy o 8 hlavné skupiny: artritída, astma, bolesti chrbta, rakovina, srdcovocievne ochorenia, chronická obštrukčná pľúcna choroba, cukrovka a duševné zdravie podmienky. Srdce malformácie sú štrukturálne vady, ktoré sa vyskytnú, keď sa niečo stane zlou cestou, počas srdce vývoja v maternici. Srdce združenie odhady srdce malformácie ovplyvniť o 8 v na 1000 narodených detí. Spoločné malformácie obsahovať chybné srdcovej chlopne alebo diera v srdci. Závažnosť sa pohybuje od drobné otvory, ktoré často zavrieť bez liečby, aby sa hlavné abnormality, vyžadujúce chirurgické korekcie. Hlavné malformácie sú často zistená pred narodením, alebo okamžite po.

Drobné poruchy môže ísť nepozorovane až do dospelosti. Zatiaľ čo srdce malformácie sú často vážne, prežitie sadzby sú k lepšiemu.

ADVERTS
prípravky na mykózu nechtov
Rhino Gold Gel

Keď peroxynitrite nie je striktne voľnými radikálmi, pôsobí ako aj oxidačného a nitrative agent, spôsobuje rozsiahle bunkové poškodenie, zatiaľ čo prerušenia najmenej 97 kritické biologických procesoch (pozri prílohu). Táto molekula je nastaviť voľné kombináciou dvoch voľných radikálov, z ktorých jeden je oxidu dusnatého (NO). Medzi najviac skúmané molekuly v tele, oxid dusnatý je známe, že sú rozhodujúce pre takmer každý bunkové funkcie. Keď našiel v tesnej blízkosti, kombinuje sa s superoxide (O2) vytvoriť peroxynitrite (ONOO). Zase, peroxynitrite katapulty naše citlivé biochémia do nepredstaviteľný chaos.

Face2Gene využíva skutočnosť, že tak veľa genetických podmienok majú oznamovače tvár"—unikátny súhvezdí funkcie, ktoré môže poskytnúť vodítko k potenciálnym diagnózu. To je len jedným z niekoľkých nové technológie využívať výhody, ako rýchlo moderné počítače dokážu analyzovať, triediť a nájsť vzory cez obrovské reams údajov. Sú postavené v oblasti umelej inteligencie, známy ako hlboké učenie a neurónové siete — medzi najsľubnejšie dodať AI je 50-rok-starý sľub revolúciu medicína uznáva a diagnostikovanie ochorenia.

Infraštruktúra je väčší než ciest a mostov: ustanovujú sa v ňom zemné práce pre zdravšie spoločenstiev. V mnohých spoločenstiev, ktoré sa prekladá ako investovať do nového potrubia pre čistejšie voda, zabezpečenie môžeme bezpečne dych, vzduch, alebo poskytovanie ďalších základných potrieb.
Silný infraštruktúry môže tiež vplyv na individuálne správanie: chodníkov a cyklistických pruhov sú dôležité pre podporu výkonu a verejná doprava je kľúčom k podpore zdravších foriem dopravy. Prístup k potrebným službám robí starnutia v mieste, je to možné.

Mnoho ľudí tvrdila, že pravidlá sú neexistujúca, ale faktom je, že žiadny národ existuje bez jednej forme politiky, alebo druhej. Politika zameraná na zlepšenie EH služby v Nigérii sú nedostatočné a neefektívne. Tam sa tiež zdajú byť niektorých ústavných vady rola definícia, pokiaľ ide o zodpovednosť za ER veciach.

Aj keď je všeobecne veril, že ER služby sú vo veľkej miere na zodpovednosti LGAs. Je známou skutočnosťou, že LGAs ako v súčasnosti tvorené, sú financované a riadené by byť schopný zabezpečiť zdravé životné prostredie. Potreba reappraisal môže byť potrebné. Národnej Politiky Životného prostredia, Hygieny hlásal Federálneho Ministerstva životného Prostredia je správny krok k riešeniu tohto problému. Avšak, jeho implementácia musí byť bez citov a zbytočné bureaucracies.